Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів Blog

0

L1-SchooL

Увага! Продовжується курс L1-SchooL  з програмування в мові C++ .       Третє заняття буде проведено в ауд №14: Молодша ліга (7-8 класи, тема ” Умовний оператор. Безумовний перехід. “)  + Основна група (9-11 класи, тема “Масиви,...

0

Перемога в економічному квесті “Дружній ФОФЕД”

Вітаємо команду нашого ліцею “EKMAIN” у складі: 1. Сингаївського Олександра (11клас); 2. Бауман Владислави (10 клас); 3. Кучми Лілія (10 клас); 4. Народової Оксани (9 клас).   з перемогою в економічному квесті “Дружній ФОФЕД”!  

0

Результати відбору на XIII Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка І.І. Ляшка

За результатами відбіркового туру на XIII Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка І.І. Ляшка ліцей представлятимуть команди у складі:   Молодша ліга (8 клас) Пістружак Олександр (капітан) Вдовиченко Володимир Волков Віталій Стасюк Таїсія Шилепницький...

Оголошення для учасників відборів на математичні бої 0

Оголошення для учасників відборів на математичні бої

  За попередніми результатами відбіркового туру на XIII Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка               І.І. Ляшка було відібрано таких учнів: в команду 8 класу: 1.              Пістружак Олександр 2.              Волков...

ОГОЛОШЕННЯ 0

ОГОЛОШЕННЯ

За попередніми результатами відбіркового туру на XIII Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка І.І. Ляшка було відібрано в команду 8 класу: 1.              Пістружак Олександр 2.              Волков Віталій 3.              Шпорта Ксенія 4.              Шилепницький Максим 5.             ...

0

Відбір на XIII Всеукраїнський турнір математичних боїв ім. академіка Ляшка І.І. (умови завдань та вказівки до розв’язків)

Завантажити умови завдань (8 клас). Завантажити умови завдань (9 клас). Завантажити вказівки до розв’язків (8 клас). Завантажити вказівки до розв’язків (9 клас).  

0

ВІТАЄМО  команди призерів ліцею № 1 у Всеукраїнському командному турнірі “Математичний Занзібар”   Наймолодша ліга (не старше 7 класу) Диплом ІІ ступеня – команда «Chep 34» (Савков Олександр, Фратавчан Вікторія, Волянюк Тамара, Шпортак Дмитро,...