Monthly Archive: Листопад 2018

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Пістружак Олександр – 7-А- І місце -Онуфрійчук Т.В. Скутар Наталія – 8-В – І місце – Онуфрійчук Т.В. Спіжавка Ірина – 8-Б – І місце – Нікітіна О.М. Головацька Яна...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ВІТАЄМО!!!  Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови  Сівак Олег – 10-Б – І місце – Коршунова Л.Д. Гусак Анна – 8-В – ІІ місце – Галицька Ю.К. Ліщинський Максим – 11-Б –...

0

IV міська олімпіада з лінгвістики  для учнів 6-11 класів відбудеться 2 грудня 2018 року

ІV відкрита міська олімпіада з лінгвістики для учнів 6-11 класів відбудеться 2 грудня 2018 року      на  факультеті математики та інформатики ЧНУ Переможці олімпіади визначатимуться окремо в двох лігах: Молодша (6-8 класи) і Старша (9-11 класи)   Початок олімпіади о 10:00...

0

Внаслідок впливу активного циклону вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада у Чернівецькій області очікується ускладнення погодних умов

Про ускладнення погодних умов  в Чернівецькій області 26-27 листопада 2018 року. Внаслідок впливу активного циклону вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада у Чернівецькій області очікується ускладнення погодних умов (сніг, мокрий сніг, місцями сильний...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики  Головацька Яна – 9 – І місце – Пшенічка П.Ф Цепілова Олександра 10- І місце Марченко О.М Юрійчук Ярослав – 10 – І місце– Марченко О.М...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії Народова Оксана – 8А клас – ІІ місце Комлєв Ігор – 11Б  клас – ІІ місце        Боклач Ігор – 9В клас – ІІІ місце Грицюк Катерина...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Брозинський Олег – 9В – І місце- Косован В.М. Тірон Михайло – 11Б – І місце- Колодрібська К.Т. Корбут Михайло – 8В – ІІ місце –...