24 Конференція молодих вчених – ICYS-2017

З 16 по 22 квітня 2017 року в м. Штутгарт (Німеччина) відбулася «24 Конференція молодих вчених – ICYS-2017» (International Conference of Young Scientists). Конференція відбувається в 6 номінаціях: математика, інформатика, екологія, науки про життя, фізика та інженерія. В конференції змагалися команди з 26 країн Європи, Азії та Америки. Команда України складалася з 10 учнів з різних міст. З Чернівців в команду потрапило за конкурсом 5 учнів: Веремчук Микола (фізика), Григорчук Максим (фізика), Кузик Тарас (фізика), Олексишин Олексій (математика) – ліцей №1 та Качур Артур (астрофізика) – гімназія №5. Загалом команда України виборола 9 медалей, з них в чернівчан одна золота (Качур Артур), дві срібні (Веремчук Микола і Олексишин Олексій) та три бронзові (Веремчук Микола, Григорчук Максим та Качур Артур). Слід відзначити, що конкуренція була жорсткою, тому що було багато сильних команд.

Сайт конференції: https://www.icys2017.com

Посилання на інформаційне агенство