Author: Двірничук Анастасія

0

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

ВІТАЄМО!!! Переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства Комлєв Ігор Олександрович – 10Б – ІІІ місце керівник: Місевич Оксана Михайлівна    

0

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  англійської мови  Пацурківський Петро Петрович – 9-Б – ІІ місце – Чобаніца А.А. Настенко Вікторія Ростиславівна -10-А- ІІ місце – Галицька Ю.К. Кузик Тарас Юрійович – 11-Б...

0

Тренувальні збори з біології

З метою якісної підготовки команди учнів міста до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології буде проведено тренувальні збори за графіком, поданим нижче. Просимо забезпечити явку учасників команди.

0

Презентація творчих проектів виховного спрямування “Чисте довкілля – чисте сумління”

Одним з напрямків виховної роботи Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів є презентація  творчих проектів виховного спрямування.   В ліцеї існує добра традиція: на кожен подібний творчий захід запрошувати фахівців – професіоналів різних...

0

Паул Пшенічка увійшов до щорічного рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців» за версією журналу «Фокус»

Паул Пшенічка, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, увійшов до щорічного рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців» за версією журналу «Фокус». Людина з професією вчитель вперше потрапила до списку найвпливовіших людей України. Пишаємось та бажаємо...

0

До «Найбільшого уроку у світі» долучилися учні Чернівецького ліцею №1

  Всесвітній день дитини Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» – ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною...

0

Вітаємо переможців ІІІ Чернівецької олімпіади з лінгвістики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІІ Чернівецької олімпіади з лінгвістики (на базі ЧНУ ім. Юрія Федьковича) СТАРША ЛІГА (9-11 класи): Гуцу Анжеліка – 11А – I місце Цепілова Олександра – 9Б – I місце Ліщинський Максим –...