Author: Двірничук Анастасія

0

3 грудня відбудеться ІІІ відкрита Чернівецька олімпіада з лінгвістики

3 грудня 2017 року      на  факультеті математики та інформатики ЧНУ  відбудеться  ІІІ відкрита Чернівецька олімпіада з лінгвістики  для учнів 6-11 класів   Початок олімпіади в 10:00   Переможці олімпіади визначатимуться окремо в двох лігах:...

0

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії Проценко Владислав Ігорович – 9-Б – І місце Головацька Яна Володимирівна – 8-Б – ІІ місце Скутар Наталія Ігорівна – 7-Б – ІІІ місце Ліщинський Максим...

0

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки  Крушельницький Даниїл Олегович – 10-А – І місце  Коваль Дмитро Олегович – 11-А – ІІ місце  Пріпа Оксана Валентинівна – 10-А – ІІ місце  Сингаївський Олександр...

0

Ліцей #1 звертається до усіх небайдужих, по можливості, допомогти сім’ї Ігоря Панчука подолати хворобу! 

Зараз Ігор в реанімації і щодня на його лікування витрачається більше 10 тис. гривень. Лікарі діагноз не оголошують, проте ситуація критична. Йому тільки 18 і він лише почав навчатися в університеті.   Картка Приватбанку батька –  5168...

0

На базі ЧНУ імені Юрія Федьковича 18 та 19 листопада відбудуться тематичні олімпіади з математики!

18.11 – олімпіада з алгебри 19.11 – олімпіада з геометрії Початок олімпіад в 10.00 (факультет математики та інформатики) РЕЄСТРАЦІЯ НА ТЕМАТИЧНІ ОЛІМПІАДИ З АЛГЕБРИ ТА ГЕОМЕТРІЇ

0

Учні Чернівецького ліцею №1 отримали Стипендію Президента України

Стипендію Президента України отримали 270 найкращих учнів – переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук. Переможців відзначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради. «Стипендія Президента України –...

0

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики Скутар Наталія Ігорівна – 7-Б –  І місце – Марченко О.М. Головацька Яна Володимирівна – 8-Б – І місце – Пшенічка П.Ф. Юрійчук Ярослав Іванович –...

0

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови Гуцу Анжеліка Сергіївна – 11-А – І місце Мартинюк Юлія Василівна – 10-А – ІІІ місце Керівник: Ляшенко Світлана Іванівна Лубик Ольга Володимирівна – 9-А...

0

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії  Доліцой Ольга Юріївна – 11-А – ІІІ місце Комлев Ігор Олександрович – 10-Б – ІІІ місце Куцак  Єлизавета Анатоліївна– 9-А – ІІІ місце керівник – Майданик...

0

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії    Комлєв Ігор Олександрович – 10-Б – ІІ місце   Грицюк Катерина Іллівна – 9-А – ІІІ місце    Керівник: Майданик Олена Геннадіївна