Блискучі перемоги ліцеїстів на конкурсі-захисті наукових робіт Малої Академії Наук України

1200 найкращих юних науковців з’їхалися до Києва з усієї України на ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук України на відділеннях математики та комп’ютерних наук. Конкурс цього року визначальний і має свої особливості. Цьогоріч він присвячений століттю Національної академії наук України. Немає такої галузі науки, у яку українські вчені не зробили б внеску світового рівня. Інша особливість – створення на базі Малої академії наук Центру ЮНЕСКО. Мала академія наук – єдина наукова організація за часів незалежності України для творчих обдарованих дітей, яка має такий високий статус. І це велика відповідальність. Наші буковинські учні показали чудовий результат. 18 призових місць у різних відділеннях та секціях. 3 перших дипломи, 5 – других та 10 третіх.

Вкотре наші ліцеїсти доводять, що вони мають право на успіх, який є вінцем їх шаленої праці! Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і нових перемог! Низький уклін вчителям ліцею, педагогам, науковцям і батькам за віру в дітей,титанічну працю і невтомне бажання підтримувати молодіжну наукову еліту!

1 місце

Відділення математики. Секція – математичне моделювання:

Григорчук Максим Андрійович (Чернівецький ліцей №1, 11 клас)

Відділення математики. Секція – прикладна математика:

Олексишин Олексій Андрійович (Чернівецький ліцей №1, 11 клас)

2 місце

Відділення фізика і астрономія. Секція – експериментальна фізика:

Веремчук Микола (Чернівецький ліцей №1,11 клас);

Відділення комп’ютерних наук. Секція – технології програмування:

Микитюк Остап (Чернівецький ліцей №1, 11 клас);

3 місце

Секція – Математика:

Цепілова Олександра (Чернівецький ліцей №1, 9 клас)