Чергова перемога на Міжнародній конференції у Сербії

Чернівецькі учні повернулися з Міжнародної конференції юних дослідників з медалями. Про перемоги команди України на ХХУ Міжнародній конференції юних дослідників (м.Белград, Сербія) розповіла одна з керівників команди провідний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України та НЦ «МАНУ», Наталія Поліхун.  З України поїхали 5 учасників, привезли 6 відзнак. Найвища нагорода за постерний захист у одинадцятикласника Чернівецького ліцею №1 Тараса Кузика (фізика). Також Тарас здобув бронзу за захист наукової роботи. Ще одне призове третє місце за наукову роботу у секції інженерія отримав десятикласник Чернівецького ліцею №1 Ліщинський Максим. Традиційно в журі ХХУ Міжнародної конференції юних дослідників«ICYS» працював вчитель Чернівецького ліцею №1 Пауль Пшенічка. 

Міжнародна конференція “ICYS” – це щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, інформатики, інженерії та навколишнього середовища. 

Пишаємося нашими здобутками! Фінальний в цьому навчальному році конкурс! Очікувані перемоги Кузика Тараса і Ліщинського Максима! Щирі вітання ліцеїстам і керівнику команди Пшенічці Паулу Францовичу, які вкотре довели конкурентоспроможність на світовому рівні!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *