До Дня міста Чернівці

Чернівці – це місто, де фірмани фіакрів

сперечалися про Карла Крауса,де тротуари

підмітали букетамитроянд і де книгарень

було більше, ніж кав’ярень

Георг Гайнцен

2 жовтня 2015 року в Чернівецькому ліцеї №1 математичного та економічного профілів на першому IMG_0864уроці учні поглибили свої знання про рідне місто. Здійснивши віртуальну екскурсію вулицями Чернівців, діти вкотре переконалися, наскільки чудова і неповторна наша архітектура, які талановиті та різносторонні люди тут проживають. Напередодні святкування 607 річниці столиці Буковини особливо актуальною була думка ліцеїстів про те, що нам – нинішнім чернівчанам – долею визначено дбати про його майбутнє. „Хто не шанує своє минуле, той не вартий свого майбутнього”, – підсумували учні словами Максима Рильського.