До «Найбільшого уроку у світі» долучилися учні Чернівецького ліцею №1

Всесвітній день дитини Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» – ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.  Ціль всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі» – провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із глобальними цілями. В Україні проект охопить 450 міст та містечок, де відбудуться уроки для 15 тисяч дітей про глобальні цілі, лідерські навички та про те, як діти можуть захистити свої права.

У Чернівцях такий урок провели у Ліцеї №1. Учні обрали тему глобального дефіциту води і не просто поговорили про це, але й запропонували свої способи очистки та добування води, яка придатна для споживання. Зокрема, ліцеїсти довели, що можна силоміць притягнути хмару і добути з неї воду. Шкідливі речовини з води можна вивести за допомогою зміни температури, та й взагалі – майбутнє за водою з космосу. Всі ідеї учні показували через формули та розрахунки, тим самим доводячи реальність всіх цих способів. «Найбільший урок у світі» провів найкращий учитель України 2017 року – Паул Пшенічка.