Дослідницька експедиція на тему «Ліцейська форма! Ліцейська форма? Ліцейська форма…».

Питання доцільності учнівської форми давно є актуальним для ліцейської громади. Своє бачення цієї проблеми продемонстрували класні колективи 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-Б та 10-А класів 12 квітня 2018 року під час виступів за результатами дослідницької експедиції на тему «Ліцейська форма! Ліцейська форма? Ліцейська форма…».

У ліцеї існує добра традиція: на кожен подібний творчий захід запрошувати фахівців – професіоналів різних галузей, які оцінюють результати діяльності педагогів та учнів у рамках дослідження. Так, виступи за результатами дослідницької експедиції на тему «Ліцейська форма! Ліцейська форма? Ліцейська форма…»  в складі журі оцінювала голова методичної комісії професійного циклу, викладач спецдисциплін Вищого професійного училища №3 Берегій Людмила Олексіївна.

Кожен клас проявив індивідуальний підхід, цікавий підбір матеріалу, своєрідність бачення теми та оригінальне представлення. Переможців було визначено за вісьмома номінаціями: «Оригінальність», «Практичність застосування», «Креативність», «Епатажність», «Різноплановість», «Найкраще унаочнення», «Універсальність пропозицій», «Увага до деталей».