Інформація для учнів 11-их класів та їхніх батьків!

Реєстрація на ЗНО 2018 року відбуватиметься централізовано в приміщеннях кабінетів інформатики ліцею. Учні 11-А класу зможуть зареєструватись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти 13 лютого, у вівторок з 10.00, учні 11-Б класу 14 лютого о 10.00. Допомагатимуть учням вчителі інформатики, класні керівники та заступник директора, що є відповідальним за реєстрацію у навчальному закладі. До реєстрації учні мають визначитись із предметами (максимум 4), з яких вони будуть проходити тестування. Із собою обов’язково потрібно мати якісну копію паспорта та документи, подані в переліку нижче.
Із собою потрібно мати:
Дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).

У разі необхідності також підготуйте:

– медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
–  копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
– копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
– заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для тих, хто має на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок),
поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.