Інноваційне освітнє середовище – вимога часу!

Презентація мультиборду “Prestigio MultiBoard”, придбаного управлінням освіти міської ради, відбулась у стінах Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів. Роботу цього інтерактивного пристрою демонстрували учителі інформатики Василь Косован, Катерина Колодрібська та найменші ліцеїсти – учні 7-А класу під час уроку “Робота в інтерактивному середовищі Scratch”. Гостями уроку стали також Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, заступник начальника управління освіти Олена Кузьміна та працівники медіа міста.

Вчителі зазначають, для дітей звичним є використання сучасних технологій. Ці мультиборди ліцеїсти зможуть використовувати під час роботи віртуальних лабораторій. Ця інтерактивна панель поєднує кілька девайсів, вона поєднує функції проектора, дошки, комп’ютера, планшета та телевізора. З мультибордом можуть одночасно працювати кілька школярів. Вчитель зможе створювати інноваційні уроки та інтерактивні презентації у реальному часі. До мультиборду можна підключити персональні планшети, ноутбуки чи смартфони учнів, що дозволить вчителеві одночасно взаємодіяти з цілим класом, дистанційно керувати навчальним процесом.

Сучасні засоби навчання в дії – новий інтерактивний гаджет для учнів і черговий виклик для вчителів! Перший крок здійснено, далі – лише вперед! Дякуємо Чернівецькій міській раді, управлінню освіти міської ради та Народному депутату України, випускнику Чернівецького ліцею № 1 Владиславу Севрюкову за підтримку надважливих інновацій в системі української освіти.