“Котилася писаночка з гори на долину…”

Історія писанки сягає сивої давнини, вона пов’язана з поклонінням родючості землі, величанням весняного пробудження життя. Яйце символізує сонце і відродження. Наші предки вірили, що писанка має магічну силу — приносить добро, щастя, захищає від усього злого.Зараз ми поєднуємо писанку з Великоднем. Малюнки на писанці мають символічне значення: зірка і хрест — символи сонця, рослини — юності, краси, здоров’я, колосся — врожаю. Свято Великодня відзначаємо цьогоріч в особливих умовах. Але учні 8-Б та 7-А класів за підтримки класних керівників вирішили  продовжити неймовірно атмосферну традицію і взяти участь в обласній акції ” Писанка Challenge”. Діти зібралися в онлайн режимі задля розпису яєць за допомогою писаків та воску. А учениця 8-Б класу Марійка Яковенко ще й паски випекла. Світлинами своїх унікальних витворів поділилися Тарновецький Тарас,  Лазарук Ірина, Яковенко Марія (8-Б клас), Іваненко Анастасія, Лупашко Дмитро (7-А клас). Христос воскрес! Воістину воскрес!