• Без категорії

Круглий стіл за моделлю “Наради інвесторів”

08 травня 2018 року учні 9-А класу Чернівецького ліцею #1 математичного та економічного профілів стали учасниками круглого столу за моделлю “Наради інвесторів”, представляючи 18 власних комерційних проектів. Опанування правил складання бізнес-проектів, основних засад ведення бухгалтерського обліку, сфери оподаткування в Україні, вивчення законів маркетингу та особливостей ведення переговорів з інвесторами, дослідження ринку товарів і послуг в Чернівцях стали основою підготовки учнів протягом декількох місяців до конкурсу-захисту.

Від щирого серця хочеться подякувати надзвичайно професійному, активному, креативному складу журі, які виступили одночасно і основними спонсорами конкурсу:

1. Івану Сторожуку – голові журі, координатору ГО “Кредитний майдан”.

2. Наталії Стринадко – приватному підприємцю.

3. Олексію Родіонову – проектному менеджеру, адвокату.

4. Наталії Іщук – головному бухгалтеру ТОВ “РОЛЕМ Україна”.

5. Тетяні Гончарук – голові батьківської організації ліцею.

Окрема подяка за підтримку, конструктивну критику, поради щодо сучасних підходів ведення бізнесу Руслану Романовичу Білоскурському, д.е.н., декану економічного факультету ЧНУ ім.Ю. Федьковича та Богдану Дмитровичу Сторощуку, к.е.н., доценту кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування економічного факультету ЧНУ ім.Ю. Федьковича.

Спасибі всім Вам за максимальне наближення нашого конкурсу до справжньої боротьби конкурентів за інвесторів. Особливо вдячна своїм учням за неймовірну працю, творчість, допитливість, небайдужість, які були відзначені і головою журі щодо фантастичного рівня підготовки та використання сучасних інформаційних технологій: відеомонтажу, власної реклами, кліпів, комп’ютерної графіки у своїх презентаціях. Саме ви – майбутні творці справжньої економічно процвітаючої країни!

Пам’ятайте: “Успішні лідери будують свої організації з людей, які бажають піднятися на саму вершину!” /Джеффі О’Лірі/

Вчитель економіки

Оксана Михайлівна Місевич