L1 Coders та L1 School

L1 Coders:

Одночасно із 2019/2020 навчальним роком вже традиційно закінчився і 4-й сезон змагань серед програмістів ліцею L1 Coders.
Цього року учасники розв’язували алгоритмічні задачі виключно на он-лайн платформі E-olymp (в очному та дистанційному турах).

Результати змагань:

Щиро дякуємо випускнику нашого ліцею Олександру Максимцю за підтримку в проведенні змагань.

Вітаємо переможців, дякуємо всім учасникам змагань за наполегливість.

Церемонія вручення призів та відзнак відбудеться наступного тижня (про місце та час повідомимо пізніше в Telegram-каналі змагань та в мережі FaceBook). Запрошуються ВСІ учасники змагань.

L1 School:

Закінчились і перші змагання L1 School серед молодшої ліги (7-8 класи) програмістів нашого ліцею.

Результати залікових змагань L1 School (2019/2020):

Відзнаки переможцям будуть вручені наступного тижня (про місце та час Вас повідомимо через класних керівників).