Ліцеїсти потрапили до рейтингу переможців I Всеукраїнської інтернет-олімпіади

Протягом квітня школярі з Чернівецької області долучалися до участі у масштабному інтелектуальному змаганні — I Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок». Це змагання підготувала та провела команда освітнього проекту «На Урок». Участь в олімпіаді була безкоштовною, а свої сили міг випробувати кожен бажаючий. За словами організаторів, інтернет-олімпіада — це найдоступніший спосіб перевірити свої знання та отримати нагороди. Для участі в олімпіаді потрібно було, аби вчитель зареєструвався на сайті, створив заявку на участь та вказав імена своїх учнів, щоб отримати паролі доступу. За отриманими паролями учні могли потрапити до кабінету учасника, де на них чекали інтерактивні завдання з обраного предмету. Оскільки олімпіада проходила дистанційно, організатори розробили систему захисту від списування.

Якщо під час розв’язування завдань, учасник відкривав сторонній сайт чи будь-яку програму на комп’ютері, він втрачав бали. Про це учасників попередили безпосередньо перед початком олімпіади. Загалом, до участі в олімпіаді приєдналося понад 257 000 школярів, серед переможців присуні 15 учнів з Чернівців та області.

Гордість ліцею:
1 місце
Англійська мова — Перун Ліза, м.Чернівці, Чернівецький ліцей №1
4 місце
Математика — Горошкевич Сергій, м.Чернівці, Чернівецький ліцей №1
5 місце
Математика — Ліщинський Максим, м.Чернівці, Чернівецький ліцей №1

Переможці отримали дипломи від організаторів та бонуси від партнерів.
Детальну інфографіку з результатами I Всеукраїнської олімпіади «На Урок» можна переглянути за посиланням: https://naurok.com.ua/olimpiada/result