Ліцеїсти в Чернівецькому обласному Центрі служби крові

Учні ліцею відвідали Чернівецький обласний Центр служби крові з ознайомчими екскурсіями, на яких було зазначено важливість донорства та вони глибше зрозуміли методи та способи допомоги хворим через використання препаратів крові. Ліцеїсти змогли поставити всі запитання та отримати кваліфіковані відповіді, а дехто, навіть не побоявся відчути себе майбутнім донором.

Працівник центру Швець Н.В. допомогла вчителю біології провести для учнів 8-х класів лабораторну та практичну роботу на тему : “Групи крові. Гемоліз”.

Учні та педагоги ліцею вдячні адміністрації та всім працівникам Центру служби крові, які долучились до інформаційно-просвітницької кампанії з питань біології крові та донорства.