«Майбутнє України»: учні Чернівецького ліцею №1 – призери Всеукраїнського конкурсу

21–23 листопада Національним центром «Мала академія наук України» проведено фінальний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Від Чернівецького територіального відділення МАН України на виставку-конкурс свої роботи презентували 3 учні  Чернівецького ліцею №1, зокрема учень 10 класу Максим Ліщинський, учень 11 класу Максим Григорчук, учень 11 класу Микола Веремчук.

Роботи учасників конкурсу оцінювались за такими критеріями: актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета. Дипломом І ступеню нагороджено Миколу Веремчука у номінації «Електроніка та приладобудування»з темою дослідницької роботи «Дослідження розподілення густини у газах за допомогою шлірен зйомки» і дипломом ІІІ ступеню Максима Ліщинського у номінації «Екологія та ресурсозбереження» з темою дослідницької роботи «Створення сонячного елемента на основі оксиду заліза».

Також конкурсанти мали можливість поспілкуватися з Грегорі Олсеном — американським підприємцем (засновник компанії Sensors Unlimited Inc.),інженером і вченим (має ступінь доктора наук), який, в жовтні 2005, став третьою приватною особою, що здійснила самофінансовану поїздку в Міжнародну космічну станцію.