“Майстерня міста Чернівців 2018”

Сьогодні, 01 червня 2018 року, учні 7-го та 10-го класів Чернівецького ліцею #1 математичного та економічного профілів стали активними учасниками урбаністично-культурного фестивалю: “Майстерня міста Чернівців 2018”. Для них було організовано та проведено відкриту дискусію: “Бюджет ініціатив чернівчан як інструмент втілення ідей активних школярів”, в рамках якої діти пограли в гру, щоб добре засвоїти поняття прямої та представницької демократії та ознайомитися із бюджетом ініціатив чернівчан. Справжнім сюрпризом для дітей стало спілкування з мером Чернівців, Олексієм Каспруком.

Дякуємо Натальї Борисівні Гусак та всім організаторам за можливість відчути себе справжніми активними громадянами міста Чернівців! Окреме спасибі за призи та смаколики для дітей!