Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів Blog

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики  Головацька Яна – 9 – І місце – Пшенічка П.Ф Цепілова Олександра 10- І місце Марченко О.М Юрійчук Ярослав – 10 – І місце– Марченко О.М...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії Народова Оксана – 8А клас – ІІ місце Комлєв Ігор – 11Б  клас – ІІ місце        Боклач Ігор – 9В клас – ІІІ місце Грицюк Катерина...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Брозинський Олег – 9В – І місце- Косован В.М. Тірон Михайло – 11Б – І місце- Колодрібська К.Т. Корбут Михайло – 8В – ІІ місце –...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури   Лесів Владислав – 9В клас – І місце   Грицюк Катерина – 10А клас – ІІІ місце   Керівник: Фрацивір Віра Іванівна

0

Переможці турніру знавців історії рідного краю та міста

ВІТАЄМО!!! Команду Чернівецького ліцею № 1,  яка зайняла І місце у турнірі знавців історії рідного краю та міста:   Постернак Таїсія 9-Б Беспалова Ірина  9-В Боклач Ігор 9-В Грицюк Катерина 10-А Шахова Діана 11-Б    ...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови  Заремський Максим – 8-В клас – ІІІ місце Журат Анастасія – 9-А клас – ІІІ місце Мартинюк Юлія – 11-А клас – ІІІ місце керівник:...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

ВІТАЄМО!!!  Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Товстецький Юрій – 8-Б клас – ІІІ місце Волощук Євген – 9-Б клас – ІІІ місце Беспалова Ірина – 9-В клас – ІІІ місце  Вакарюк Андрій...

0

Переможниця ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

ВІТАЄМО!!! Переможницю ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка  Спіжавку Ірину, ученицю 8-Б класу з ІІ місцем     керівник: Глібка Ярослава Вікторівна

0

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у “Математичній Майстерні – 2018”!

Запрошуємо всіх охочих учнів, студентів, вчителів, батьків та просто небайдужих до математики мешканців Буковини та її околиць взяти участь у “Математичній Майстерні – 2018”! На вас чекають цікаві розповіді про математику, а також майстерні...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

ВІТАЄМО ліцеїстів з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії    Ільчук Олексій – 9-В клас – II місце    Ліщинський Максим – 11-Б клас – ІІ місце    Гусан Дмитро – 11-Б клас...