Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів Blog

0

IV міська олімпіада з лінгвістики  для учнів 6-11 класів відбудеться 2 грудня 2018 року

ІV відкрита міська олімпіада з лінгвістики для учнів 6-11 класів відбудеться 2 грудня 2018 року      на  факультеті математики та інформатики ЧНУ Переможці олімпіади визначатимуться окремо в двох лігах: Молодша (6-8 класи) і Старша (9-11 класи)   Початок олімпіади о 10:00...

0

Внаслідок впливу активного циклону вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада у Чернівецькій області очікується ускладнення погодних умов

Про ускладнення погодних умов  в Чернівецькій області 26-27 листопада 2018 року. Внаслідок впливу активного циклону вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада у Чернівецькій області очікується ускладнення погодних умов (сніг, мокрий сніг, місцями сильний...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики  Головацька Яна – 9 – І місце – Пшенічка П.Ф Цепілова Олександра 10- І місце Марченко О.М Юрійчук Ярослав – 10 – І місце– Марченко О.М...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії Народова Оксана – 8А клас – ІІ місце Комлєв Ігор – 11Б  клас – ІІ місце        Боклач Ігор – 9В клас – ІІІ місце Грицюк Катерина...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Брозинський Олег – 9В – І місце- Косован В.М. Тірон Михайло – 11Б – І місце- Колодрібська К.Т. Корбут Михайло – 8В – ІІ місце –...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури   Лесів Владислав – 9В клас – І місце   Грицюк Катерина – 10А клас – ІІІ місце   Керівник: Фрацивір Віра Іванівна

0

Переможці турніру знавців історії рідного краю та міста

ВІТАЄМО!!! Команду Чернівецького ліцею № 1,  яка зайняла І місце у турнірі знавців історії рідного краю та міста:   Постернак Таїсія 9-Б Беспалова Ірина  9-В Боклач Ігор 9-В Грицюк Катерина 10-А Шахова Діана 11-Б    ...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови  Заремський Максим – 8-В клас – ІІІ місце Журат Анастасія – 9-А клас – ІІІ місце Мартинюк Юлія – 11-А клас – ІІІ місце керівник:...