Пауль Францович виступив на сесії Верховної Ради. Пишаємось!

Найкращий вчитель України 2017 року прийшов до парламенту аби озвучити проблеми освіти України та закликати народних депутатів звертати більш прискіпливо увагу на навчання наших дітей, адже саме це вбереже нашу державу від багатьох загроз національній безпеці, впевнений педагог. 

“В США вважають, що питання оборони вирішується саме за шкільною партою,а не у владних кабінетах. І я, як фізик, можу відповідати лише за цю галузь, стверджую, що нам треба не просто хвилюватися за нашу освіту, а ми маємо за неї тривожитися. От кількість абітурієнтів, які вступили на фізику в Чернігові складає троє людей, у Херсоні і Чернівцях – по двоє. А цей предмет у купі з математикою, інформатикою, біологією, хімією, всі ці галузі валяться” – зауважив у виступі Паул Пшенічка.  А це ніяк не може пасувати країні, яка будує ракети і виховує найкращих студентів для всіх вишів світу.

“Нам , тут у Верховній Раді, у самому впливовому органу в Україні, необхідно розробити програму розвитку освіти на 30 років, яка має виконуватися послідовно, не зважаючи на те, який Президент чи прем’єр. Інакше  – загроза нашій країні, нашій обороні, розвитку, інформаційній політиці” – каже Паул Пшенічка.  Виступ чернівецького вчителя народні депутати час від часу переривали аплодисментами, а наприкінці – всі піднялися.  “Затрати на освіту – це не затрати, це інвестиції у наше майбутнє і ми повинні це підтримувати” – додав вчитель. 

Виступ Пауля Пшенічки з трибуни ВР

Сьогодні вперше в історії з високої трибуни Верховної Ради виступив вчитель!Це переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017, вчитель фізики та астрономії з Чернівців, справжня освітянська зірка Paul Pshenichka Ось відео його неймовірного та надихаючого виступу:

Опубліковано Освіторія Середа, 3 жовтня 2018 р.

 

You may also like...

Залишити відповідь