Пауль Пшенічка — переможець всеукраїнського етапу Міжнародної премії Global Teacher Prize

Вчитель фізики та астрономії нашого рідного ліцею  Пауль Пшенічка став переможцем всеукраїнського етапу Міжнародної премії Global Teacher Prize.  Крім цього, він також здобув перемогу у громадському голосуванні за звання найкращого народного вчителя України.

Тепер Пауль Францович має шанс стати кращим вчителем світу і отримати Міжнародну премію Global Teacher Prize. Цю премію у 2014 році заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу та відзначити переможця нагородою в 1 000 000 доларів. Український етап премії ініціювала громадська організація «Освіторія». Мета загальнонаціонального конкурсу — не тільки популяризувати новаторські підходи в освіті, а й підняти престиж самої професії вчителя. 

Дякуємо усім, хто вболівав разом з нами! Кому вдалося в прямому ефірі відчути смак перемоги ВЧИТЕЛЯ Пауля Пшенічки і тим, хто вболівав на відстані! Дякуємо Паулу Францовичу за те, що він є! Паул Пшенічка – це справжній Бренд ліцею №1, Бренд Чернівців і Бренд Української освіти! Чергової Перемоги Вам на світовому рівні, Пауле Францовичу!

 

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *