Посвята в ліцеїсти

DSC_2633_1

25 вересня 2015 року у Чернівецькому ліцеї №1 відбулося свято «Посвята в ліцеїсти», в якому були задіяні всі учні нашого закладу. Кожен клас продемонстрував свій циганський табір та свої таланти. 26 учнів, які прибули до ліцею цього року, були посвячені у ліцеїсти учнями 11–х класів. Під час заходу діти обрали барона та баронесу року: ними стали учні 10-А класу. Ворожки розповіли про прекрасне майбутнє, яке очікує ліцеїстів у 2015/2016 н.р. Неймовірні враження від свята не залишили байдужим нікого, адже всі поринули в циганську атмосферу, створену учнями 11-х класів та їхніми наставниками. Свято було сповнене різноманіттям барв, костюмів, танців та героїв. Були присутні лев, кінь, ворожки, барони та баронеси. Цей день надовго закарбується в пам’яті та серцях учнів та вчителів Чернівецького ліцею№1.