Призове місце на Всеукраїнському етапі олімпіади з математики

IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики цьогоріч проходив в Одесі З Чернівецької області на інтелектуальні змагання поїхали семеро школярів.  Двоє з них – здобули третє місце.  Це Олексій Олексишин – одинадцятикласник Чернівецького ліцею №1 та Едгар Гашпан  – учень 8 класу Чудейського НВК.

До того ж, гарні результати дають можливість Олексію Олексишину взяти участь у відбіркових змаганнях на Міжнародну олімпіаду з математики.  Нагадаємо, Олексій Олексишин – багаторазовий переможець олімпіад, змагань і турнірів різного рівня, він отримує Президентську стипендію. Зокрема, минулого року він став призером зі своєю командою на математичних боях. Срібну медаль він привіз з Міжнародної конференції «ICYS». На IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади минулоріч Олексій здобув друге місце.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!