Пшенічка Пауль Францович у фіналі!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПауль Францович, вчитель фізики та астрономії нашого рідного ліцею, став одним з 5-ти кращих вчителів України. Міжнародну премію Global Teacher Prize 2014 року заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу та відзначити переможця нагородою в 1 000 000 доларів. Навесні цього року громадська спілка “Освіторія” організувала національну премію Global Teacher Prize Ukraine, мета якої не лише знайти новаторів в освіті, а й підняти престиж професії вчителя. Переможець отримає 100 000 гривень, всебічну підтримку в заповненні заявки на світовий етап конкурсу та разом із п’ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де й назвуть ім’я кращого вчителя у світі. Топ-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від “Освіторії”.

 

Тепер Пауля Францовича чекає подорож до Об’єднаних Арабських Еміратів, де назвуть кращого вчителя світу. Окрім того, ми можемо  назвати його ще й кращим народним вчителем. Голосування триває до 7 жовтня.

Закликаємо підтримати Пауля Францовича своїм голосом: https://tsn.ua/special-projects/teachersmatter/

Пишаємося високою перемогою! Ліцей має чим гордитись! Наснаги і подальших творчих злетів, Пауле Францовичу! З повагою та визнанням!

Ми віримо у Вашу перемогу!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *