Смітники з-під стін ліцею №1 у Чернівцях досі не забрали

Чергова спроба залагодити проблему з сміттєвими контейнерами на вулиці Університетській завершилася скандалом. Цього разу непорозумілися педагоги та ліцеїсти з так званими небайдужими чернівчанами. Нагадаємо, чернівчани обурені тим, що у самому центрі міста, біля ліцею №1, розміщені з десяток великих сміттєвих контейнерів. Батьки ліцеїстів також зверталися до міського голови з проханням врегулювати нарешті питання з смітниками. 

Спеціальна комісія вирішила перенести контейнери у двір на Університетській, 20. Зробити це мають якнайшвидше, але смітники досі під стінами ліцею. 

Зокрема, зустріч представників Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів з людьми, які назвалися небайдужими чернівчанами, завершилася скандалом. Невідомий чоловік звинувачував вчителів у тому, що дітей примушують вимагати перенесення смітників, і в тому, що учні ліцею, які прийшли на цю зустріч, не мають 16 років. Педагоги заперечують, кажуть у двір, куди мають перенести смітники, прийшли учні старших класів, 2000 та 2001 року народження. Але час втрачено, дискусія затяглася, смітники переносити не почали.  Як розповів батько учениці ліцею, Віктор Довганич, сьогодні,16 травня, відбудеться чергове засідання комісії, де всі, хто проти перенесення смітників, мають пояснити нарешті, чому таке рішення їм не подобається.  А поки Чернівці готуються до Дня вишиванки, коли презентуватимуть перший 20-метровий мурал саме на фоні когорти смітників на вулиці Університетській. 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *