Солодкі ялиночки – Різдвяне диво, створене своїми руками.

Ви не вірите в існування Діда Мороза та Святого Миколая?! І чудес, на Ваш погляд, не існує?! То творіть дива своїми руками, як це зробили учні 7 класів: Архілюк Ельвіра, Бабух Роман, Головацька Яна, Кудринська Софія, Кусик Ілля, Мацюк Петро, Савенко Максим, Савчук Михайло, Цибульський Дмитрій та Циганенко Олександра. Напередодні Різдвяних свят вони виготовили ялинки «інкрустовані» цукерками. Творчим наставником семикласників стала випускниця нашого ліцею Анастасія Павлюк. Частина цих витворів учнівського мистецтва прикрасила приміщення рідного ліцею, а інші – були передані до Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №4. Ця акція стала сюрпризом і для вихованців школи-інтернату, які, прокинувшись Різдвяним ранком, побачили на своїх тумбочках солодкі ялиночки; і для ліцеїстів, які навчились творити Різдвяні дива своїми руками.

rizdvyane-dyvo-stvorene-svoyimy-rukamy   solodka-yalynka-rizdvyane-dyvo