“Соловей співає, доки голос має…”

У вівторок, 19 листопада, учні та педагоги Чернівецького ліцею №1 переглянули фільм «Соловей співає» в кінотеатрі «Чернівці». Автори кінострічки аналізують мовну ситуацію не в звичайній, поширеній формі протистояння політичних сил, а досліджують значно глибші причини та наслідки нинішньої конфронтації довкола української мови. Також вони намагаються знайти відповідь на запитання: «Чому спілкуватися в Україні 21 століття українською мовою для багатьох громадян є нонсенсом, чому ці громадяни відчувають відторгнення та спротив?». Надзвичайно гострі, болючі проблеми щодо мовного питання не залишили байдужими нікого. Саме такими зразками мистецтва виховуються справжні патріоти серед сучасної молоді.

Висловлюємо щиру вдячність батькові випускника нашого ліцею Савчуку Руслану Івановичу за благодійність, який фінансово посприяв тому, що фільм переглянули 300 осіб – учнів та вчителів ліцею.