Учні Чернівецького ліцею №1 читають лекції на «Математичній майстерні»

У нашому регіоні велика проблема з викладанням математики, що впливає на результати учнів – немає популяризації, вчителі не здатні зацікавити учнів, тому її сприймають як нудний предмет, де можна лише ділити і множити. На факультеті математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича вирішили змінити ситуацію та показати, що ця наука насправді дуже цікава та багатогранна і саме тому започаткували «Математичну майстерню». Це захід, на якому старшокласники, які знаються на математиці, показують школярам 6-8 класів нові підходи до математики та, як цікаво можна вирішувати задачі, а викладачі університету читають старшокласникам та студентам захоплюючі лекції, використовуючи незвичні задачі та ігри.
Так, для учнів 6-8 класів призер IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, учасник відборів на міжнародні математичні олімпіади Олексій Олексишин розповів про теорію ігор та секрети успіху, а призер IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Максим Григорчук прочитав лекцію «Зебра на шахівниці. Задачі на розфарбування».
Пишаємось вдалим лекторським дебютом ліцеїстів  та бажаємо їм подальших успіхів!