Учні Чернівецького ліцею №1 отримали Стипендію Президента України

Стипендію Президента України отримали 270 найкращих учнів – переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук. Переможців відзначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

«Стипендія Президента України – це визнання вашого таланту, працьовитості та потенціалу. Тепер найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі. Нікому і ніколи не достатньо лише таланту, за справжніми звершеннями завжди стоїть копітка праця та цілеспрямованість», – звернулась Лілія Гриневич до переможців.
Стипендію отримали учні Чернівецького ліцею №1 – Ліщинський Максим, Веремчук Микола, Олексишин Олексій; Чернівецької гімназії № 4 – Навольський Владислав, Заячук Анастасія; Чернівецької СШ ОРТ №41 – Щербак Тетяна; Чернівецької гімназії № 5 – Качур Артур; Чернівецького ліцею №3 – Курпа Ольга;
Vivat найкращим! Так тримати!