Великдень в англомовних країнах

У Чернівецькому ліцеї №1 завершився тиждень англійської мови, присвячений святкуванню Великодня в англомовних країнах. З неабиякою цікавістю та ентузіазмом кожен клас готував свою тему.

Так, учні 7-х класів представили чудові ілюстровані твори про святкування Великодня  у своїй сім’ї.

Активність і творчість проявили  восьмикласники, створюючи кросворди зі слів на задану тематику.

З великим натхненням дев’яті класи готували постери про традиції святкування Великодня у різних країнах.

Надзвичайну креативність виявили учні 10-х класів під час презентації та захисту власних відео-проектів. Найкращі роботи були відзначені солодкими призами та високими оцінками.

Цікавими та пізнавальними не лише для учнів, але й для вчителів були відкриті уроки Ю.К. Галицької та Л.Д. Коршунової, проведені у 7-10-их класах. Тиждень англійської мови став іще однією цікавою та незабутньою подією нашого ліцейського життя.