ВІТАЄМО переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
 

Мироник Тарас – 7-Б – І місце (керівник: Кінащук Н.Л.)
Романович Олег – 7-Б – ІІІ місце (керівник: Кінащук Н.Л.)
 
Козачок Олександр – 8-А – І місце (керівник: Кейван П.М.)
Пістружак Олександр – 8-Б – ІІ місце (керівник: Онуфрійчук Т.В.)
Волков Віталій – 8-Б – ІІ місце (керівник: Козловська О.О.)
 
Спіжавка Ірина – 9-В – ІІ місце (керівник: Онуфрійчук Т.В.)
Скутар Наталія – 9-В – ІІ місце (керівник: Онуфрійчук Т.В.)
Гордей Михайло – 9-В – ІІІ місце (керівник: Онуфрійчук Т.В.)
 
Постернак Таїсія – 10-Б – І місце (керівник: Кейван П.М.)
Брозинський Олег – 10-В – ІІ місце (керівник: Харитон О.О.)
Боклач Ігор – 10-В – ІІ місце (керівник: Харитон О.О.)
Юрійчук Олександр – 10-Б – ІІІ місце (керівник: Кейван П.М.)
Влайко Антон – 10-В – ІІІ місце (керівник: Харитон О.О.)
Топала Тимур – 10-В – ІІІ місце (керівник: Харитон О.О.)
 
Цепілова Олександра – 11-Б – І місце (керівник: Гуска О.С.)
Юрійчук Ярослав – 11-Б – ІІ місце (керівник: Гуска О.С.)
Проценко Владислав – 11-Б – ІІ місце (керівник: Гуска О.С.)
Сівак Олег – 11-Б – ІІІ місце (керівник: Гуска О.С.) VITAYEMO-matematyka
Завантажити

ВІТАЄМО переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
 

Шилепницький Максим – 8-Б – І місце (керівник: Марченко О.М.)
Ваврін Нікіта – 8-Б – ІІ місце (керівник: Марченко О.М.)
 
Скутар Наталія – 9-В – ІІІ місце (керівник: Марченко О.М.)
Петрюк Михайло – 9-Б – ІІІ місце (керівник: Пшенічка П.Ф.)
Спіжавка Ірина – 9-В – ІІІ місце (керівник: Марченко О.М.)
 
Головацька Яна – 10-Б – І місце (керівник: Пшенічка П.Ф.)
Постернак Таїсія – 10-Б – ІІ місце (керівник: Пшенічка П.Ф.)
Боклач Ігор – 10-В – ІІ місце (керівник: Тумак А.Ф.)
Юрійчук Олександр – 10-Б – ІІІ місце (керівник: Пшенічка П.Ф.)
Брозинський Олег – 10-В – ІІІ місце (керівник: Тумак А.Ф.)
 
Юрійчук Ярослав – 11-Б – І місце (керівник: Марченко О.М.)
Цепілова Олександра – 11-Б – ІІ місце (керівник: Марченко О.М.)
Сливка Павло – 11-Б – ІІІ місце (керівник: Марченко О.М.)
Проценко Владислав – 11-Б – ІІІ місце (керівник: Марченко О.М.)
Шиманська Анастасія – 11-Б – ІІІ місце (керівник: Марченко О.М.)
Черненко Олександр –  11-Б – ІІІ місце (керівник: Марченко О.М.) VITAYEMO-fizyka
Завантажити

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *