ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права протягом 9-12 грудня у нашому ліцеї було проведено наступні заходи:

10 грудня, в рамках XVІ Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA учні 9-Б класу мали змогу переглянути документальних фільм «Дівчина проти гравітації», режисер Єнс Педерсен (Данія). Також на цьому заході Дмитро Міцевич, регіональний представник мандрівного фестивалю документального кіно з прав людини, представник товариства «Український народний дім» в Чернівцях, розповів як убезпечити себе в інтернеті та провів для дітей цікаву вікторину з подарунками.

12 грудня учні 8-А класу відвідали кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. Михайла Івасюка. На захід були запрошені представники патрульної поліції та місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Ізбор Олександр, інспектор сектору зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області розповів чим займається патрульна поліція та зачепив проблему булінгу та кібербулінгу, також проговорили про відповідальність при порушені закону. Олеся Чура, фахівець Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розповіла як отримати правову допомогу в центрі та звернула увагу на телефони довіри – 116 111 (дитяча лінія) та 116 000 (лінія щодо булінгу). Також завдяки регіональним представникам мандрівного фестивалю документального кіно з прав людини учні 8-А класу мали змогу переглянути кінострічку «Дівчина проти гравітації». Діти зазначили, що це справді мотиваційний фільм і щоб досягти успіхів в житті потрібно наполегливо працювати над собою.

Дякуємо працівникам Чернівецької обласної бібліотеки ім. М.Івасюка за партнерство!

Також у ліцеї були проведені наступні заходи:

• Виховна година у 7 класі «Мої права» та виставка малюнків на тему: «Я маю право…»
  • У ліцейській бібліотеці була організована виставка: «Правова література».
  • Правовий фото-флешмоб серед учнів 8-9 класів під назвою «#ПравоКожного!»
  • Вчитель правознавства: Подорожна А.Ю.