Захист проектів

Одним з напрямків виховної роботи Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів є презентація  творчих проектів виховного спрямування.

ЖиттяВ ліцеї існує добра традиція: на кожен подібний творчий захід запрошувати фахівців – професіоналів різних галузей, які оцінюють результати діяльності педагогів та учнів у рамках проекту. Так, на захист проекту «Умова щастя – здоров’я», який відбувся 12 березня 2015 року, ми запросили лікаря Чернівецької міської дитячої поліклініки С.В.Стасюка.

Під час підготовки та захисту цього проекту кожен клас проявив індивідуальний підхід, цікавий підбір матеріалу, своєрідність бачення теми та оригінальне представлення. Учні використовували як технічні сучасні можливості, так і демонстрацію власних творчих здібностей. Приємно, що діти дуже добре зрозуміли тему проекту та чітко висловили своє ставлення до проблеми шкідливих звичок та важливості здорового способу життя. Переможцями конкурсу-захисту проектів стали учні 8-Б (І місце), 10-А (ІІ місце), 7-го (ІІІ місце) класів. Призи, одержані в нагороду, учні передали для потреб бійців АТО.