Презентація творчих проектів виховного спрямування “Чисте довкілля – чисте сумління”

Одним з напрямків виховної роботи Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів є презентація  творчих проектів виховного спрямування.

В ліцеї існує добра традиція: на кожен подібний творчий захід запрошувати фахівців – професіоналів різних галузей, які оцінюють результати діяльності педагогів та учнів у рамках проекту. Так, на захист проекту «Чисте довкілля – чисте сумління», який відбувся 27 грудня 2017 року, ми запросили кандидата біологічних наук, доцента кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Т.В.Морозову.

Під час підготовки та захисту цього проекту кожен клас проявив індивідуальний підхід, цікавий підбір матеріалу, своєрідність бачення теми та оригінальне представлення. Учні використовували як технічні сучасні можливості, так і демонстрацію власних творчих здібностей. Приємно, що діти дуже добре зрозуміли тему проекту та чітко висловили своє ставлення до проблеми чистого довкілля. Переможцями конкурсу-захисту проектів стали учні 11-Б (І місце), 8-Б (ІІ місце), 10-А (ІІІ місце) класів.