ЗНО 2017

23 травня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Для успішного проходження тестування, окрім старанної підготовки, учасникам необхідно дотримуватися основних процедур проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Передусім треба пам’ятати: допуск до пункту тестування за наявності чітко визначених документів:

  • Сертифікат ЗНО,
  • документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені у Сертифікаті)
  • запрошення-перепустка.

Для виконання роботи учасникам знадобиться ручка з пастою насиченого чорного кольору, хоча краще мати дві-три – про запас. За бажанням чи в разі потреби можна взяти з собою прозору пляшку з питною водою.

Щодо обов’язків, то учасникам зовнішнього оцінювання ЗАБОРОНЕНО використовувати в пункті ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи,

  • засоби зв’язку;
  • пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації;
  • також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв;
  • друковані та рукописні матеріали.

Цьогоріч інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Радимо залишити їх удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано.

Пам’ятайте, що дотримання вимог і норм, передбачених процедурою проведення зовнішнього оцінювання, є однією зі складових Вашого успіху.

Не втратьте шанс стати студентом омріяного ВНЗ!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *